divider, separator, line art-5438009.jpg

Oferta

Hostessy Warszawa

WARSZAWA

Zapraszamy do pięknego miasta stołecznego, które od lat jest nie tylko stolicą administracyjna kraju, ale również stolicą kultury, rozrywki  i rozmaitych imprez masowych. Nieustannie przyciąga ono rzesze inwestorów, przedsiębiorców oraz poszukiwaczy nowych inicjatyw. Wiele osób decyduje się na wybór Warszawy, jako idealnego miejsca na zorganizowanie: wystawy, wernisażu, konferencji, pokazu, targów oraz wielu innych – kameralnych lub masowych – eventów. Warszawa od wielu lat przyciąga  swoją energią i możliwościami.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy?

Organizacja każdego wydarzenia to wyzwanie, na którego sukces składa się wiele czynników. Jeśli którykolwiek z nich nie będzie dopilnowany, cały misterny plan może ulec niepowodzeniu. Jednym z kluczowych zadań jest znalezienie odpowiedniej obsługi, która z jednej strony zajmie się promocją klienta i produktu, z drugiej – w dyskretny sposób będzie reagować na potrzeby chwili.

Dlaczego my?

Jako firma specjalizująca się w obsłudze imprez  kameralnych i masowych, świadczymy usługi ( wynajem hostess ) na najwyższym poziomie. W bazie naszych hostess i modelek znajdziesz dziewczyny o rozmaitych typach urody i prezencji. Wszystkie odznaczają się wysoką kulturą osobistą oraz nienagannymi manierami. Dodatkowym atutem hostess jest znajomość języków obcych, doświadczenie w branży eventowej, rzetelność i uczciwość, co jest gwarancją sukcesu każdego projektu.

Co proponujemy?

 Do tej pory nasz personel brał udział między innymi w targach organizowanych na terenie Warszawy oraz wielu innych miast w Polsce, zajmując się przygotowaniem cateringu dla gości, rozdawaniem folderów promocyjnych oraz  przekazywaniem informacji na temat firmy. 

Nasze sukcesy

Jesteśmy obecni na rynku od 2009 roku. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów, m.in.: projektantów mody i sukien ślubnych (Iwona Kutnik, Ewelina Makowskiej, Sagan, Pawo) i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych (PGNiG, Browary Perła S.A.). Współorganizowaliśmy i współtworzyliśmy szereg imprez masowych, takich jak Gala Mody Lublin 2011 i 2012 oraz wiele wydarzeń branżowych. Bądź naszym zaufanym i zadowolonym klientem

NASZE HOSTESSY

Miasta naszych hostess