divider, separator, line art-5438009.jpg

Oferta

Hostessy Kraków

KRAKÓW- miasto Kraka

Chcesz zorganizować wydarzenie w uroczym „mieście Kraka”? Planujesz uświetnić swoje wydarzenie klimatycznym nastrojem Krakowa i profesjonalną obsługą? Planujesz konferencję, wystawę, bankiet, pokaz mody lub event mający promować Twój produkt? Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się oprawą artystyczną, wizerunkową i obsługą personalną imprezy?

Zapraszamy do skorzystania naszej z oferty. Jako firma specjalizująca się w obsłudze imprez kameralnych i masowych, świadczymy usługi na najwyższym poziomie. W bazie naszych hostess i modelek z Krakowa znajdziesz dziewczyny o rozmaitych typach urody, aparycji i charyzmy. Wszystkie odznaczają się wysoką kulturą osobistą oraz doskonałą prezencją. Dodatkowym atutem hostess jest znajomość języków obcych, doświadczenie w branży eventowej, rzetelność i uczciwość, co jest gwarancją sukcesu Twojego projektu. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy każda impreza będzie udana.

Jesteśmy obecni na rynku od 2009 roku. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów, m.in.: projektantów mody i sukien ślubnych (Iwona Kutnik, Ewelina Makowskiej, Sagan, Pawo) i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych (PGNiG, Browary Perła S.A.). Współtworzyliśmy i współorganizowaliśmy szereg imprez masowych, takich jak Gala Mody 2011 i 2012 oraz wiele wydarzeń branżowych. Bądź naszym zaufanym i zadowolonym klientem.

NASZE HOSTESSY

Miasta naszych hostess