divider, separator, line art-5438009.jpg

Oferta

Hostessy Lublin

LUBLIN – miasto inspiracji!

Zapraszamy do organizacji Twojego wydarzenia w magicznym Lublinie. Poza bajecznym  klimatem „miasta koziołka”, sprzyjającym wszelkim eventom, oferujemy możliwość skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością wspomożemy Państwa doskonałą obsługą imprez o charakterze kameralnym
i masowym: przyjęcia firmowe, konferencje, wystawy, wernisaże, targi.

Oferujemy profesjonalny wynajem hostess, hostów i modelek na imprezy odbywające się na terenie Lublina i okolic. W naszej  bazie osób znajdziecie Państwo dziewczyny o wyjątkowej aparycji
 i wysokiej kulturze osobistej. Znajomość języków obcych, komunikatywność i łatwość
w nawiązywaniu kontaktów stanowią dodatkowy atut szczególnie podczas przygotowania imprez
o charakterze międzynarodowym. Nasze hostessy cechują się pracowitością, uczciwością, punktualnością oraz pełnym profesjonalizmem.  W zależności od potrzeby sytuacji potrafią zwrócić uwagę odbiorców na klienta i promowany przez niego produkt  lub w dyskretny i subtelny sposób wprowadzić atmosferę zainteresowania jego osobą.

Jesteśmy obecni na rynku od 2009 roku. Możemy pochwalić się setkami zadowolonych klientów, m.in.: projektantów mody i sukien ślubnych (Iwona Kutnik, Ewelina Makowskiej, Sagan, Pawo)
i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych (PGNiG, Browary Perła S.A.). Współorganizowaliśmy i współtworzyliśmy szereg imprez masowych, takich jak Gala Mody 2011 i 2012 oraz wiele wydarzeń branżowych. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy każda impreza będzie udana. Bądź naszym zaufanym i zadowolonym klientem.

NASZE HOSTESSY

Miasta naszych hostess