divider, separator, line art-5438009.jpg

O nas

Agencja artystyczno-promocyjna Artsar

to zespół młodych kreatywnych, uczciwych, doświadczonych i oddanych pracy ludzi, których głównymi celami są – zaspokajanie potrzeb klientów, zarządzanie karierą hostessy, modelki i fotomodelki i organizowanie różnego rodzaju przedsięwzięć.

ARTSAR

Ze szczególną starannością dba o bezpieczeństwo i komfort hostess, modelek i fotomodelek. Dba również o indywidualne podejście oraz profesjonalizm zapewniany przez zespół odpowiednio wyselekcjonowanych współpracowników.
 Naszym celem jest, by usługi Artsar były najczęściej wybierane przez klientów. Chcemy być blisko ich potrzeb, otwierać przed nimi nowe możliwości i rozwiązania. Staramy się codziennie zdobywać naszych klientów od nowa.

girl, face, colorful-2696947.jpg

Profesjonalizm

woman, bath, beauty-2498668.jpg

Bezpieczeństwo

woman, roses, flowers-1403418.jpg

Komfort

divider, separator, line art-5438009.jpg

Nasze Twarze

To tylko kilka z naszych pięknych hostess. Aby zobaczyć więcej zapraszamy do zakładki Hostessy.

CO O NAS PISZĄ HOSTESSY

Współpraca z agencją ARTSAR jest samą przyjemnością  przejrzyste oraz jasne warunki pracy, płatność na czas oraz przede wszystkim super kontakt z Panią Anią, która zawsze w razie potrzeby służy pomocą. Nie pozostaje nic innego jak tylko zawsze życzyć sobie samych takich udanych współprac! 

Sandra K

Hostessa

Jedna z najlepszych agencji dla jakich miałam przyjemność pracować. Bardzo miły i sprawny kontakt z Panią Anią, praca przyjemna i za dobrą stawkę. Polecam!

Beata C

Hostessa

Z całego serca mogę polecić te agencje!
Pani Ania zawsze szybko na wszytko reagowała, w każdej sytuacji dało się z nią dogadać, co jednak nie jest często spotykane w tej branży!
Taka współpraca to czysta przyjemność.
Mam nadzieje, że przed nami jeszcze wiele zleceń!

Oliwia W

Hostessa

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anią i jej agencją. Wszystkie zasady jasne i przejrzyste. Kontakt bardzo dobry, Pani Ania bez problemu odpowiadała na wszelkie pytania.

Ola N

Hostessa

Bardzo dobra współpraca i przyjazna atmosfera przez cały czas stały kontakt z Panią Anią. Ogromnie polecam!

Weronika K

Hostessa

Zero zarzutu, współpraca i warunki zrealizowane tak jak należy. Płatność zawsze na czas a nawet wcześniej. Bardzo dobra komunikacja oraz relacja z Panią Anią – na najwyższym poziomie. Kompromisowa, ugodowa i przesympatyczna Kobieta. Polecam z czystym sumieniem i wiarygodnie.

Adrian C

Host

Współpraca z agencja na bardzo wysokim poziomie, kontakt z Panią Anią bezproblemowy i błyskawiczny. Wypłata w ciągu 5 dni. Serdecznie polecam do podjęcia się zleceń za pośrednictwem tej agencji. Pełen profesjonalizm

Natalia B

Hotessa

Rzetelna współpraca, klarowna komunikacja i terminowość. Serdecznie polecam

Natalia P

Hostessa
Polecam serdecznie! Pani Ania jest bardzo rzetelną, miłą osobą. Wszystko przebiegło bez problemów i zgodnie z umową, w świetnej atmosferze
 
 

Dagmara D

Hostessa